HARMONOGRAMY ZAJĘĆ i WYKŁADÓW / OPŁATY

 STOWARZYSZENIE PSZCZYŃSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

HARMONOGRAM ZAJĘĆ 

sem 1 - r. akad. 2020/2021

 

 

Wersja:  4  obowiązuje od:   13.10.2020 r.

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

 

Ciesielska

 

JOGA - ZDROWY

KRĘGOSŁUP

Gr. I = 9:00 – 10:30

Studio jogi Narcyzów 4

 

Szczyrbowska

GIMNASTYKA NA SALI

Gr. I   =   9:00 – 9:45

POSiR  Bogedaina 22

salka fitness

 

Rawecka-Czernik

WARSZTATY WOKALNE

9.30 – 11.00

PCKul. sala kameralna

 

Ciesielska

JOGA - ZDROWY KRĘGOSŁUP

Gr. III  =  9:00 – 10:30

Studio jogi Narcyzów 4

 

Morcinek

 

JĘZYK ANGIELSKI

Gr. III = 9:00-9:45

PCKul sala 6

 

Foks

WARSZTATY TANECZNE

9.00 - 10.30

PCK-ul sala kameralna

 

Szczyrbowska

 

GIMNASTYKA NA SALI

Gr.II   =  10:00 - 10:45

POSiR  Bogedaina 22

salka fitness

 

Kuźma

 

MALARSTWO

11.00 – 13.00

PCKul sala 6

 

Rołka

KOMPUTERY

Gr. I = 16.10 – 17.10

PZS Nr 2 Szyman.12 s.31

 

Morcinek

 

JĘZYK ANGIELSKI

Gr. IV = 10:05-10:50

PCKul sala 6

 

Michalska

 

WARSZT. ARTYSTYCZNE

10.30 - 13.30

 

PCKul sala 6

 

Szczyrbowska

 

GIMNASTYKA NA SALI

Gr.VII  =  11:00 - 11:45

POSiR  Bogedaina 22

salka fitness

 

Kocima

 

NORDIC WALKING

10:00 – 11:00 zbiórka przy „Grill na winklu”

 

Rołka

 

KOMPUTERY

Gr. II = 17:15 – 18.15

PZS Nr 2 Szyman.12 s.31

 

Morcinek

 

JĘZYK NIEMIECKI

Gr. III = 11:10 – 11:55
PCKul sala 6

 

Barczak 

 

JĘZYK ANGIELSKI

Gr. II = 14:00-14:45

Tech 1 Bogedaina 20

sala B2

 

 Wakar

 

JĘZYK FRANCUSKI

9:00 – 10:00

PCKul sala 6

 

Woźnikowski

 

GIMNASTYKA NA SALI

Gr. IV = 11:00 - 11:45

POSiR Bogedaina 22

salka fitness

 

      

     Szczyrbowska

 

GIMNASTYKA

W BASENIE

Gr. I = 10:00 – 10:45

PZS 2 Szymanowsk. 12

 

Barczak

JĘZYK ANGIELSKI

Gr. I = 15:00-16:30

Tech 1 Bogedaina 20

sala B2

 

Jochemczyk

 

JĘZYK NIEMIECKI

 Gr. II = 12.00 – 12:45
PCKul sala 6

 

Woźnikowski

 

GIMNASTYKA NA SALI

Gr. VI = 12:00 - 12:45

POSiR Bogedaina 22

salka fitness

 

      

  Szczyrbowska

GIMNASTYKA W BASENIE

Gr.II = 11:00 – 11:45

PZS 2 Szymanowski.12

 

Jamrozik

 

WARSZTATY

SPOTKANIA Z FILOZOFIĄ

I i III pon. 15.30 – 16.30

ZS 1 K. Wielkiego 5 / 117

 

 Jochemczyk

 

JĘZYK NIEMIECKI

Gr. I = 13:05 – 13:50
PCKul sala 6

 

Zborowska

 

ZESPÓŁ WOKALNY

13-TKA

17.00 – 19.00

PCKul sala kameralna

 

 
 

Kocima

 

GIMNASTYKA PILATES

12:00 - 12:45

PCKul. – sala tańca
     

 

WYKŁADY OGÓLNE

/ wg harmonogramu wykładów /

godz. 16.00 Urząd Miasta

 

Kocima

 

GIMNASTYKA NA SALI

   Gr. III = 13:00 – 13:45

PCKul sala tańca

 

 

   


UWAGI:

 

Niektóre zajęcia rozpoczną się z później, jak podano w komunikacie przesłanym E-mailem w dniu  01.10.2020r.

 

   

 

OBJAŚNIENIA

 

ZS Nr 1     –  Zespół Szkół Nr 1-

                  ul. Kazimierza Wielkiego 5

PZS Nr 2 – Powiatowy Zespół Szkół Nr2

                  ul. Szymanowskiego 22

Tech.Nr 1  - Powiatowy Zespół Szkół Nr 1

                  ul Bogedaina 20

PCKul       – Pszczyńskie Centrum Kultury-

                  ul. Piastowska 1

POSiR        – Powiat. Ośrodek Sportu i Rekr.

                  ul. Bogedaina22

ZSO – Liceum Ogólnokształcące

         im. B. Chrobrego ul. 3 Maja 7

 

 

Harmonogram wykładów / s. II - r. ak. 2019 / 2020

 

Lp Data Temat wykładu Wykładowca Miejsce
1.        
2.  

 

   
3.        
4.         
5.        
6.          
7.      
8.        
9.        
10.          

 Zarząd zastrzega sobie prawo zmiany tematu i terminu wykładu z przyczyn od niego niezależnych. 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców.Wstęp wolny.

 

 

     Wysokość opłat za zajęcia od 01.09.2019

 

 Lp

Fakultet

                             Opłaty (zł)
    czas (min)    jedne zajęcia   miesiąc śr.)
    1    Język angielski    60      7,50    30,-
    2    Język niemiecki    60      7,50    30,-
    3    Język rosyjski    60      7,50    30,-
    4     Język włoski    60    15,-    60,-    
    5      Język francuski    60        -   bezpłatne  
    6     Język hiszpański    60    15,-    60,-
    7     Zajęcia komputerowe    60      7,50    30,-
    8     Gimnastyka na sali     45      6,-    24,-
    9     Gimnastyka w basenie    45      6,-    24,-
   10     Nauka pływania    45      6,-    24,-
   11     Gimnastyka - pilates    45      6,-    24,-
   12     Marsz z kijkami - Nordic Walking    60        -    bezpłatne
   13     Joga - zdrowy kręgosłup    90    12,-    48,-
   14     Warsztaty artystyczne - rękodzieło    90      7,50    30,-
   15     Malarstwo, nauka rysunku    60    20,-    80,-
   16     Filozofia    60      6,-    12,-
   17     Psychologia kliniczna    60      6,-    12,-
   18     Seksuologia    60      6-    12,-
   19     Warsztaty wokalne - chór    90        -    15,-
   20     Warsztaty Teatralne    90        -    10,-
   21     Zespół 13-tka    60        -    10 -
   22     Warsztaty taneczne    90    12,-    48,-
   23     Wpisowe - jednorazowo przy zapisie    -        -    25,-
   24     Czesne – za semestr    -        -    60,-

 

 

 

Maciej Kluss

©2020 Pszczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku