HARMONOGRAMY ZAJĘĆ i WYKŁADÓW / OPŁATY

STOWARZYSZENIE PSZCZYŃSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

HARMONOGRAM ZAJĘĆ sem 1 / r. ak. 2019 / 2020

Pobierz harmonogram zajęć - W 4

 

Wersja  4   – obowiązuje od 21.10.2019 r.

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

JOGA - ZDROWY

KRĘGOSŁUP

Gr. I = 9:00 – 10:30

Studio jogi Narcyzów 4

GIMNASTYKA NA SALI

Gr. I   =   9:30 - 10:15

POSiR  Bogedaina 22

salka fitness

WARSZTATY WOKALNE

9.30 – 11.00

PCKul. sala kameralna

JOGA - ZDROWY KRĘGOSŁUP

Gr. III  =  9:00 – 10:30

Studio jogi Narcyzów 4

GIMNASTYKA PILATES

 Gr. I   =  8:30 - 9:15

PCKul. – sala tańca

WARSZTATY TANECZNE

9.00 - 10.30

PCK-ul sala kameralna

GIMNASTYKA NA SALI

Gr.II   =  10:20 - 11:05

POSiR  Bogedaina 22

salka fitness

JOGA – ZDROWY KRĘGOSŁUP

Gr. II = 10:45 – 12:15

Studio jogi Narcyzów 4

JĘZYK ROSYJSKI

9:00 – 10:00

PCKul. sala 6

GIMNASTYKA PILATES

Gr. II = 9:20 - 10:05

PCKul - sala tańca

GIMNASTYKA W BASENIE

Gr. I = 9:50 – 10:35

PZS 2 Szymanowskiego 12

GIMNASTYKA NA SALI

Gr. IV = 11:10 - 11:55

POSiR  Bogedaina 22

salka fitness

JĘZYK  ANGIELSKI

Gr. XII = 9.00 - 10.00
PCKul sala 6

JĘZYK ANGIELSKI

Gr. II = 10:00 - 11:00
PCKul sala 6

GIMNASTYKA NA SALI

Gr. VIII = 9:00 - 9:45
POSiR Bogedaina 22

salka fitness

GIMNASTYKA W BASENIE

Gr.II = 10:40 – 11:25

PZS 2 Szymanowskiego 12

JĘZYK FRANCUSKI

Gr. I i II = 11.30 – 12.30

PCKul sala 6

JĘZYK NIEMIECKI

Gr. IV = 10.00 – 11.00
PCKul sala 6

JĘZYK ANGIELSKI

Gr. VII = 11:00 - 12:00
PCKul sala 6

GIMNASTYKA NA SALI

  Gr. III = 10:10 - 10:55

PCKul sala tańca

WARSZT. ARTYSTYCZNE

10.30 - 13.30

PCKul sala 6

JĘZYK ANGIELSKI

Gr. VI = 15:30 - 16:30

Tech 1 Bogedaina 20

sala B2

JĘZYK NIEMIECKI

 Gr. II = 11.00 – 12.00
PCKul sala 6

MALARSTWO

12.00 – 14.00

PCKul sala 6

JĘZYK ANGIELSKI

Gr. X = 10:30 – 11:30

PCKul sala 6

KOMPUTER 

Gr. III = 15.30 - 16.30

Tech 1 Bogedaina 20

sala B9

JĘZYK ANGIELSKI

Gr. I = 16:30-18:00

Tech 1 Bogedaina 20

sala B2

JĘZYK NIEMIECKI

Gr. III = 12:00 – 13:00
PCKul sala 6



JĘZYK ANGIELSKI

Gr. XI = 11:30 – 12:30

PCKul sala 6

KOMPUTER

Gr. I = 16.30 - 17.30

Tech 1 Bogedaina 20

sala B9

JĘZYK ANGIELSKI

Gr. VIII = 16:45-17:45
Tech 1 Bogedaina 20

sala B1

GIMNASTYKA NA SALI

Gr. VI = 11:00 - 11:45

POSiR Bogedaina 22

salka fitness

JĘZYK WŁOSKI

17:30 - 18:30

Tech 1 Bogedaina 20

sala B2

 

KOMPUTER

Gr. II = 17.30 - 18.30

Tech 1 Bogedaina 20

sala B9

JĘZYK ANGIELSKI

Gr. IX = 17:45 - 18:45   

Tech 1 Bogedaina 20

sala B1

GIMNASTYKA NA SALI

Gr. VII = 11:50 - 12:35

POSiR  Bogedaina 22

salka fitness

 

 

WARSZTATY

SPOTKANIA Z FILOZOFIĄ

I i III pon. 16.00 - 17.00

ZS 1 K. Wielkiego 5 / 117

ZESPÓŁ WOKALNY

13-TKA

17.30 – 18.30

PCKul sala kameralna

   

WARSZT. INFORMATYKA

16:00 - 17:30

Tech 1 Bogedaina 20       sala B2

JĘZYK ANGIELSKI

Gr. IV = 14:00-15:00
Tech 1 Bogedaina 20

sala B6

NORDIC WALKING

14:30 - 15:30 zbiórka przy knajpce „Grill na winklu”



 

JĘZYK ANGIELSKI

Gr. V = 15:00 - 16:00
Tech 1 Bogedaina 20

sala B6

   

WYKŁADY OGÓLNE

/ wg harmonogramu wykładów /

godz. 16.00 Urząd Miasta

*termin i miejsce mogą ulec zmianie – patrz ogłoszenia!

 

JĘZYK ANGIELSKI

Gr. III = 16:00 - 17:00
Tech 1  Bogedaina 20

sala B6

WARSZTATY TEATRALNE

16:00-17.30

PCKul sala 13

     

JĘZYK NIEMIECKI

Gr. I = 16:00 - 17:00
Tech. nr 1 Bogedaina

20 sala B2

 

OBJAŚNIENIA:

ZS Nr 1Zespół Szkół Nr 1- ul. Kazimierza Wielkiego 5 

PZS Nr 2Powiatowy Zespół Szkół Nr2

                   ul. Szymanowskiego 22

Tech.Nr 1 - Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 ul Bogedaina 20

PCKul – Pszczyńskie Centrum Kultury- ul. Piastowska 1

POSiR – Powiat. Ośrodek Sportu i Rekr. ul. Bogedaina22

ZSO – Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego

            ul. 3 Maja 7

GIMNASTYKA NA SALI

Gr. V = 17:15 - 18:00
POSiR Bogedaina 22

salka fitness

 

WARSZT. PSYCHOLOGIA

 

II i IV środa 17.30 - 18.30

   ZSO ul. 3 Maja 7       

JĘZYK HISZPAŃSKI

Gr. I = 17.10 - 18.10

ZS 1 K. Wielkiego 5 / 116

   

JĘZYK HISZPAŃSKI

Gr. II = 18.10 - 19.10

ZS 1 K. Wielkiego 5 /116

JĘZYK HISZPAŃSKI

Gr. III = 19.10 - 20.10

ZS 1 K.Wielkiego 5 /116  

 

   

 

Harmonogram wykładów / s. I - r. ak. 2019 / 2020

 

Lp Data Temat wykładu Wykładowca Miejsce
1.

7-X

2019

I powstanie śląskie na Ziemi Pszczyńskiej doc. dr hab. Marian Małecki Duża Sala PCKul.   godz. 17.00
2. 17-X 2019 Losy Żydów pszczyńskich w czasie II wojny światowej

mgr

Sławomir Pastuszka

Galeria 13-tka ul. Bednarska godz.17.00
3. 7-XI 2019 Dobry wygląd nie zna wieku

mgr

Katarzyna Głąbowska

Sala Sesyjna Urząd Miasta godz. 16.00
4. 21-XI 2019 Historia Indian Ameryki Północnej przed zagładą

mgr

Paweł Ciećwierz

Sala Sesyjna Urząd Miasta godz. 16.00
5. 5-XII 2019 Stambuł – metropolia na dwóch kontynentach

mgr

Wiesława Rusin

Sala Sesyjna Urząd Miasta godz. 16.00
6. 19-XII 2019 Spotkanie opłatkowe

                   _

Restauracja Patio con Gusto     godz. 16.00
7.

9-I

2020

Życie zaczyna się po 50-tce. Seksualność osób w okresie średniej i późnej dorosłości

mgr

Dariusz Waberski

Sala Sesyjna Urząd Miasta godz. 16.00

Zarząd zastrzega sobie prawo zmiany tematu i terminu wykładu z przyczyn od niego niezależnych. 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców.Wstęp wolny.

 

     Wysokość opłat za zajęcia od 01.09.2019

 

 Lp

Fakultet

                             Opłaty (zł)
    czas (min)    jedne zajęcia   miesiąc śr.)
    1    Język angielski    60      7,50    30,-
    2    Język niemiecki    60      7,50    30,-
    3    Język rosyjski    60      7,50    30,-
    4     Język włoski    60    15,-    60,-    
    5      Język francuski    60        -   bezpłatne  
    6     Język hiszpański    60    15,-    60,-
    7     Zajęcia komputerowe    60      7,50    30,-
    8     Gimnastyka na sali     45      6,-    24,-
    9     Gimnastyka w basenie    45      6,-    24,-
   10     Nauka pływania    45      6,-    24,-
   11     Gimnastyka - pilates    45      6,-    24,-
   12     Marsz z kijkami - Nordic Walking    60        -    bezpłatne
   13     Joga - zdrowy kręgosłup    90    12,-    48,-
   14     Warsztaty artystyczne - rękodzieło    90      7,50    30,-
   15     Malarstwo, nauka rysunku    60    20,-    80,-
   16     Filozofia    60      6,-    12,-
   17     Psychologia kliniczna    60      6,-    12,-
   18     Seksuologia    60      6-    12,-
   19     Warsztaty wokalne - chór    90        -    15,-
   20     Warsztaty Teatralne    90        -    10,-
   21     Zespół 13-tka    60        -    10 -
   22     Warsztaty taneczne    90    12,-    48,-
   23     Wpisowe - jednorazowo przy zapisie    -        -    25,-
   24     Czesne – za semestr    -        -    60,-

 

 

 

©2019 Pszczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku