SPOTKANIE Z EUROPOSŁEM - 14.03.2019

W najbliższy czwartek, 14-go marca, o godz.: 15:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie (ul. 3-go Maja 10) odbędzie się wykład plenarny pt.:

„Radość życia”

spotkanie z Katarzyną Dorosz i europosłem Markiem Plurą.

 

DOROSZ PLURA.listwa

 Pan Marek Plura jest osobą niepełnosprawną, stąd zna z własnego przykładu problemy i trudności, na jakie napotykają w życiu codziennym osoby z ograniczoną sprawnością, jak można im pomóc, jakie mają prawa, gdzie szukać pomocy.

Wykład jest wyjątkowy nie tylko przez osobę europosła i panią Katarzynę Dorosz, i nie z powodu zmiany miejsca ze względu na możliwość skorzystania z windy, ani z uwagi na salę gdzie we wspaniałej atmosferze spotykaliśmy się kiedyś na tradycyjnym opłatku.

Na wykładzie, ze względu na prelegentów będą zapewne przedstawiciele naszych władz samorządowych i mediów lokalnych. I co z tego?

Ano to, że większość naszych słuchaczy nie uczęszcza na wykłady plenarne, chociaż Zarząd stara się zapewnić bardzo interesującą i różnorodną tematykę. A w tym przypadku trzeba się zaprezentować bardzo licznie, co najmniej tak jak na zakończeniu każdego roku akademickiego.

Bo jeżeli informujemy władze, zgodnie z prawdą, że mamy ponad 300 czynnych słuchaczy, to jak to będzie wyglądać, jeżeli na to spotkanie przyjdzie tylko kilkunastu najpilniejszych?

Zapraszamy wszystkich.

Czwartek, 14-go marca br., godz.: 15:00 sala sesyjna Starostwa Powiatowego, ul. 3-go Maja 10.   


 

©2021 Pszczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku