SPOTKANIE OPŁATKOWE 2019

 Spotkanie Opłatkowe 19.12.2019

120 słuchaczy, wśród nich również państwo Rydzewscy, uczestniczyło w tym tradycyjnym spotkaniu w restauracji Patio Con Gusto

Sala miała bardzo elegancki wygląd. Podano świetną grzybową zupę-krem, rybęprzyrządzoną na dwa sposoby – pieczoną i panierowaną - z ziemniakami puree i dwoma rodzajami sałatek, dodatkowo do wzięcia były pierogi z grzybami i kapustą, wino białe i czerwone, kawa, soki, ciasto i makówki.roczystość zaszczycili zaproszeni goście: pani Barbara Bandoła – starosta Powiatu Pszczyńskiego, pani Teresa Wojtanowicz - dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1, do którego od września 2019 należy budynek przy ul. Bogedaina 22 (biuro Zarządu), i pani Teresa Musik – dyrektor Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie, członek naszej Rady Programowej

quatroWystąpił nasz utytułowany chór Canto Grazioso pod dyrekcją p. Haliny Raweckiej- Czernik z pastorałkami oraz piosenkami świątecznymi, przygotowanymi na wspólne kolędowanie, organizowane co roku przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Częstochowie, oraz 8-mio osobowy zespół wokalno-instrumentalny uczniów z III-go Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie z piosenkami i kolędami polskimi i angielskimi.

Pani Bandoła złożyła wszystkim słuchaczom naszego Uniwersytetu życzenia noworoczne, pani Wojtanowicz i pani Musik złożyły takie życzenia na ręce pani prezes Kołodziejczyk.

Uczestnicy dostali okolicznościowe prezenty od firmy Oriflame oraz firmy Optyk-Rozmus – w postaci kremu do rąk i zaproszenia na badania słuchu i wzroku oraz vouchera na zakup okularów.

Niezbędny sprzęt nagłaśniający oraz keyboard, wraz z obsługą, udostępniło nam Pszczyńskie Centrum Kultury.

 Zdjęcia (do obejrzenia w Galerii) wykonał pan Grzegorz Englart


 

©2021 Pszczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku