KOMUNIKATY - 10.01.2020

1 - Informujemy, że w czasie przerwy międzysemestralnej (13 - 25 stycznia br.) nie będzie dyżurów w biurze Zarządu.

 2 -BAŁKANY - czekamy na wpłatę przez uczestników II raty w wys. 400 zł do końca stycznia br.

3 - Nadszedł czas wniesienia opłat za semestr letni 2019/2020 (czesne + zajęcia) przez przelew już teraz, lub u starosty grupy i w biurze Zarządu w okresie 27 - 31 stycznia br.

 4 - We wtorek, 25 lutego br. odbędzie się Senioriada Zimowa w Rabce.  Żeby skompletować Silną Grupę pod Wezwaniem JH szukamy jeszcze zawodników i osób wsparcia głosowego. Prosimy o szybką decyzję, bo możemy nie zobaczyć u nas śniegu w tym roku w ogóle, a w Rabce ...no, uwidim.

 5 - INDIEUczestnicy wycieczki do Indii proszeni są o wpłatę IV raty w wysokości 1.000,-zł. do dnia 20.01.2020 r.

6 - INDIE - uczestnicy tego ekskluzywnego wyjazdu muszą, i to niebawem - do 11 lutego br. -  zgłosić się do Biura Podróży "POLAM" w Pszczynie (naprzeciw Hotelu U-Michalika) z paszportem i zdjęciem zapisanym na nośniku elektronicznym [sic!] tzn. CD lub pendrive Foto- Grucka na ul. Dworcowej ma już informację, jakie zdjęcie trzeba zrobić, wystarczy tylko powiedzieć że do wizy indyjskiej ) oraz odpowiedzieć na szereg pytań. Dla ułatwienia przygotowaliśmy ankietę (do pobrania poniżej) z pytaniami na które trzeba odpowiedzieć, żeby można ją przygotować w domu i nawet po prostu oddać go w biurze.  

INDIE 2020 - Pobierz ankietę


 

 

©2020 Pszczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku